مستر فیکس: مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.

کدامیک از لوازم برقی شما نیاز به تعمیر یا نصب دارد؟

ويژگی های مستر فیس

متخصصان با تجربه

تعمیر کاران مستر فیکس با سالها تجربه درحوزه تعمیرات لوازم خانگی می باشند .با گذراندن دوره های علمي جدیدترین مدلهای لوازم خانگی را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر می نمایند.

متخصصان با تجربه

مستر فیکس مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی انجام می دهد.و هیچ گونه نقش واسطی بین مشتری و تعمیر کار ندارد.كيفيت كار ما ضمانت كار می باشد.

سرعت در ارائه خدمات

تعميركاران مستر فيكس ىر سراسر تهران و ىر نزدیکی شهر و محل کار یا زندگی شما هستند و ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن را انجام می دهند.و کلیه خدمات در همان روز انجام می شود.

هزینه های منصفانه

هزینه های دریافت شده برای تعمیرات تحت نظارت می باشد و حدود قیمت پیش از استارت کار به شما اعلام می گردد. و تمامی هزینه ها پس از پایان کار از شما دریافت می شود..

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به تحریم های اقتصادی کشور ، اولویت تعمیر کاران ما تعمیر قطعات می باشد و در شرایطی که امکان تعویض یا تعمیر قطعات نباشد از قطعات اورجینال استفاده می شود.

تعمیر کولر گازی

هنگامی که کولرگازی شما دچار مشکل می‌شود ابتدا برق دستگاه را قطع کرده تا دستگاه صدمه نبیند وشما میتوانید با متخصصین mr fix تماس گرفته تا تعمیرکار مجاز کولرگازی اسپیلت در کمترین زمان ممکن  برای انجام خدمات حاضرشود.

تعمیرکاران کولرگازی  mr fixبا تجربه چندین ساله در زمینه تعمیرات انواع مختلف کولر شما را در این امر یاری میکنند تا آسایش و راحتی خیال را برای شما به ارمغان بیاورند

تعمیرات کولرگازی شامل: تعویض کمپرسور کولر گازی، رفع مشکل باد گرم کولرگازی، رفع صدای زیاد کولرگازی، رفع مشکل اتصالی برق کولرگازی، تعمیر برد کولرگازی اسپیلت و تعویض خازن کولرگازی را شامل می‌شود.

سرویس دوره‌ای کولرگازی منزل و محل کار  را جدی بگیرید زیرا سرویس به ‌موقع کولرگازی عامل اصلی کاهش مصرف برق کولرگازی  می باشد و باعث کم‌شدن احتمال خرابی کولرگازی می‌شود. سرویس‌کار مجاز کولر گازی برای سرویس کولرگازی باید ابتدا اقدام به شست‌وشوی فیلترهای کولرگازی کرده و سپس با دستگاه کارواش واحد بیرونی کولرگازی را شست‌وشو می‌دهد.

گاهی اوقات بدلایلی نظیر کثیفی بیش از حد کولرگازی اقدام به جمع‌کردن گاز کولرگازی و بازکردن کولرگازی کرده و پس از سرویس کامل کولرگازی  توسط تعمیرکار مجرب مجددا دستگاه را نصب و راه‌اندازی می‌کنیم.

بهترین زمان برای سرویس کولرگازی

به‌دلیل استفاده زیاد کولرهای گازی در شهرهای گرمسیری ازاین محصول باید هر سال در فصل بهار سرویس شود ولی در صورتی‌ که از کولرگازی زیاد استفاده نمی‌کنید حداکثر هر ۲ سال یکبار باید کولرگازی سرویس و تست گاز شود.

نحوه نصب و نگهداری از کولر گازی

بعد از خرید کولرگازی اسپیلت باید به‌دنبال نصاب  با تجربه کولرگازی باشیم برای این کار متخصصین نصب و راه اندازی کولرگازی  مستر فیکس تماس گرفته زیرا نصب استاندارد کولرگازی شما در کاهش مصرف برق کولرگازی موثر است.  در بیشتر موارد نصب کولرهای گازی با گارانتی رایگان و دارای ۵ متر لوله رایگان نیز انجام میگیرد.

وکیوم کردن کولرگازی یکی از مواردی است که متخصصین مستر فیکس آن را به‌خوبی انجام میدهند تا هوا و رطوبت از سیستم خارج شود و خنکای دستگاه بیشتر شود.

هزینه نصب کولرگازی بستگی به لوازم مصرفی در هنگام نصب دارد.

شارژ گاز کولر گازی

کولرهای گازی اسپیلت دارای اتصالات مهره‌ای هستند که امکان تخلیه شدن گاز کولرگازی نیزوجود دارد.هنگامی که کولرگازی باد گرم می‌زند یکی از دلایل آن میتواند مشکل کمبود گاز باشد؛ در این صورت حتما دستگاه کولرگازی را خاموش کنید؛ زیرا کارکردن کولرگازی بدون گاز باعث سوختن کمپرسور کولرگازی می‌شود. برای شارژ گاز کولرگازی با متخصصین و تعمیرکاران  مستر فیکس تماس گرفته تا به محل شما مراجعه کرده و بعد از رفع نشتی کولرگازی و وکیوم کردن کولرگازی اقدام به شارژ گاز کنیم

سوالات متداول

خير تمامي تعمير كاران در زمان حدودی که شما تعیین می کنید در محل حضور می یابند و قبل از مراجعه تماس می گیرند

مستر فیکس با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف به اعزام محدد تکنسین بدون دریافت هزینه می باشد ومشکل را به صورت کامل برطرف می نماید

شما مي توانید شخصا اقىام به تهيه قطعات نماید و مستر فیکس هیچ گونه ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد قطعات نخواهد داد.

بعد از پایان کار و برطرف شدن مشکل هزینه را می توانید به تعمیر کار مستر فیکس پرداخت یا به حساب شرکت واریز نمایید.در صورت تعویض قطعات با هزینه بالا مقداری از هزینه به صورت پیش پرداخت دریافت می گردد

ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی در  تخصص تیم مستر فیکس است که توسط تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای  مستر فیکس با استفاده از امکانات برتر انجام …

بيشتر بخوانيد →