مستر فیکس: مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.

کدامیک از لوازم برقی شما نیاز به تعمیر یا نصب دارد؟

ويژگی های مستر فیس

متخصصان با تجربه

تعمیر کاران مستر فیکس با سالها تجربه درحوزه تعمیرات لوازم خانگی می باشند .با گذراندن دوره های علمي جدیدترین مدلهای لوازم خانگی را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر می نمایند.

متخصصان با تجربه

مستر فیکس مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی انجام می دهد.و هیچ گونه نقش واسطی بین مشتری و تعمیر کار ندارد.كيفيت كار ما ضمانت كار می باشد.

سرعت در ارائه خدمات

تعميركاران مستر فيكس ىر سراسر تهران و ىر نزدیکی شهر و محل کار یا زندگی شما هستند و ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن را انجام می دهند.و کلیه خدمات در همان روز انجام می شود.

هزینه های منصفانه

هزینه های دریافت شده برای تعمیرات تحت نظارت می باشد و حدود قیمت پیش از استارت کار به شما اعلام می گردد. و تمامی هزینه ها پس از پایان کار از شما دریافت می شود..

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به تحریم های اقتصادی کشور ، اولویت تعمیر کاران ما تعمیر قطعات می باشد و در شرایطی که امکان تعویض یا تعمیر قطعات نباشد از قطعات اورجینال استفاده می شود.

سرویس و تعمیرات جاروبرقی

 

 

 

بدون نظافت روزمره  تمیزی و پاکیزگی محیط خانه امکان پذیر نمی شود.میتوان این را نتیجه گرفت که میزان تمیزی خانه با کیفیت رابطه مستقیم دارد.جاروبرقی وسیله ی مناسبی برای نظافت محیط خانه در  دورانیست که مدیریت زمان حرف اول را میزند. ولی اگر برای این دستگاه مهم و کلیدی خانه اتفاقی بیافتد  چه میکنید؟ بروز مشکل در کارکرد  جاروبرقی دور از انتظار نیست این موضوع کافیست که مدتی  در یک محیط کاملا آشفته به سر ببرید. طبیعتا این اتفاق باعث  درگیری ذهنی شما میشود تا به این فکر بیافتید که زمان آن رسیده که یک جاروبرقی جدید با قیمت های سر سام آور بخرید.اما راه حل کم هزینه آن  تعمیرات جاروبرقی است.امکان این که در پیدا کردن متخصصین ماهر که بتواند دستگاه جاروبرقی شما رو تعمیر و به شرایط سابق برگرداند دچار مشکلاتی شوید. به همین منظور مستر فیکس برای کمک به حل مشکل شما اماده است. متخصصین ماهر و با تجربه مستر فیکس مشکل شما را در اوضاع کنونی بهتر درک میکنند و در سریعترین زمان به کمک شما  می آیند تا به صورت  ضمانت شده ارائه خدمات نمایند

.

تعمیرات جاروبرقی خود را به متخصصین مسترفیکس بسپارید

بهتر میدانیم که بدون جاروبرقی در محیط منزل کار نظافت مشکل میشود. و اگر خرابی و مشکلی برای جاروبرقی پیش بیاید زمان بیشتری لازم است تا بتوان خانه را به طور کامل نظافت کرد وکار انجام شده قابل قیاس تمیزی با جاروبرقی نیست. پس بهتر است که مراقبت های لازم  از دستگاه را جدی بگیریم و در صورت پیش آمدن هر گونه مشکل و ایرادی،برای تعمیر جاروبرقی خود اقدام کنیم تا در آینده به مشکلات بزرگتر منجر نشود اما پیدا کردن متخصصین مجرب مهم ترین نکته در تعمیرات جاروبرقی است.

برای تعمیر جاروبرقی بهترین گزینه برای تعمیرات جاروبرقی متخصصین مجرب  و خوشنامی هستند که سالها تجربه کار با برندهای مختلف را دارند و به تکنولوژی های متناسب با مدلهای مختلف آشنا هستند. مستر فیکس با متخصصین مجرب خود به شما در حل مشکل شما و تعمیر جاروبرقیتان کمک میکند تا در کمترین زمان و بهترین کیفیت دستگاه جاروبرقیتان را استفاده کنید. تنها کافیست با ما تماس بگیرید و مابقی کار را به متخصصین مجرب  خود بسپارید.

 

چرا نباید نگران تعمیر جاروبرقی خود باشید

 

مستر فیکس  ارزش جاروبرقی شما را دانسته و برای آسودگی خاطر شما با بیمه کردن دستگاه جاروبرقیتان تعمیرات را انجام میدهد. همچنین ، مشکلات جاروبرقی اعم از روشن نشدن، خاموش نشدن، از کار افتادن سیم جمع کن، از کار افتادن دکمه های جارو،احساس بوی سوختگی از دستگاه، سر و صدای ناهنجار و… را برطرف میگردد. مسترفیکس انواع  مدلهای جاروبرقی  کیسه دار، بدون کیسه، شارژی و.. و تمامی مدل های برند جاروبرقی را  چه قدیمی  چه جدید  تعمیر می نماید و با ضمانت کیفیت خدمات خود را ارائه می نماید. برای کاهش هزینه های شما، تعمیرات  قطعات اورجینال جاروبرقی  در اولویت قرار دارد وفقط در صورت غیر قابل تعمیر بودن قطعه با نمونه مشابه اورجینال تعویض می گردد

مستر فیکس کدام برندهای جاروبرقی را تعمیر می کند؟

متخصصین برند دستگاه جاروبرقی شما را تعمیر خواهند کرد. مستر فیکس خوشبختانه متخصصین برندهای جاروبرقی موجود در بازار اعم از ایرانی و خارجی را دارد و امکان ارائه خدمات تعمیرات آنها را در کمترین زمان ارائه میدهد تمامی مدل های جاروبرقی های ال جی، سامسونگ، بوش، کنوود، آاگ، الکترولوکس، پاناسونیک، دوو، زیمنس، دلونگی، بکو، فیلیپس، میله و… در مستر فیکس به بهترین شکل تعمیر شده و به شما تحویل میگردد

سوالات متداول

خير تمامي تعمير كاران در زمان حدودی که شما تعیین می کنید در محل حضور می یابند و قبل از مراجعه تماس می گیرند

مستر فیکس با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف به اعزام محدد تکنسین بدون دریافت هزینه می باشد ومشکل را به صورت کامل برطرف می نماید

شما مي توانید شخصا اقىام به تهيه قطعات نماید و مستر فیکس هیچ گونه ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد قطعات نخواهد داد.

بعد از پایان کار و برطرف شدن مشکل هزینه را می توانید به تعمیر کار مستر فیکس پرداخت یا به حساب شرکت واریز نمایید.در صورت تعویض قطعات با هزینه بالا مقداری از هزینه به صورت پیش پرداخت دریافت می گردد

ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی در  تخصص تیم مستر فیکس است که توسط تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای  مستر فیکس با استفاده از امکانات برتر انجام …

بيشتر بخوانيد →