مستر فیکس: مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.

کدامیک از لوازم برقی شما نیاز به تعمیر یا نصب دارد؟

ويژگی های مستر فیس

متخصصان با تجربه

تعمیر کاران مستر فیکس با سالها تجربه درحوزه تعمیرات لوازم خانگی می باشند .با گذراندن دوره های علمي جدیدترین مدلهای لوازم خانگی را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر می نمایند.

متخصصان با تجربه

مستر فیکس مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی انجام می دهد.و هیچ گونه نقش واسطی بین مشتری و تعمیر کار ندارد.كيفيت كار ما ضمانت كار می باشد.

سرعت در ارائه خدمات

تعميركاران مستر فيكس ىر سراسر تهران و ىر نزدیکی شهر و محل کار یا زندگی شما هستند و ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن را انجام می دهند.و کلیه خدمات در همان روز انجام می شود.

هزینه های منصفانه

هزینه های دریافت شده برای تعمیرات تحت نظارت می باشد و حدود قیمت پیش از استارت کار به شما اعلام می گردد. و تمامی هزینه ها پس از پایان کار از شما دریافت می شود..

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به تحریم های اقتصادی کشور ، اولویت تعمیر کاران ما تعمیر قطعات می باشد و در شرایطی که امکان تعویض یا تعمیر قطعات نباشد از قطعات اورجینال استفاده می شود.

ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی در  تخصص تیم مستر فیکس است که توسط تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای  مستر فیکس با استفاده از امکانات برتر انجام می شود. تعمیر ماشین ظرف شویی  مشکل و نگرانی بسیاری از  مردم است. ماشین های ظرف شویی در عصر حاضر، تحولی نو در صنعت ظرفشویی پدید آورده اند؛ به دنبال این دگرگونی  موثر در زندگی پر مشغله امروزی ، رفاه بیشتری هم برای جامعه ایجاد شده است.

همه افرادی که از این محصول در منزل استفاده می کنند، عقیده دارند که ماشین ظرفشویی جزو کارآمدترین لوازم خانگی  هست.

ماشین ظرفشویی باعث می شود که کارهای آشپزخانه را حرفه‌ای تر بهینه تر اداره کنیم و بدون زحمت و آسیبی به دستان خود ظروفی تمیز و براق داشته باشیم.مهمانی های با تعداد بالا داشته باشیم بدون اینکه دغدغه شستن ظروف باعث آزردگی خاطر ما بعد از رفتن مهمان ها شود.

در صورت استفاده نادرست و یا اشتباه از ماشین ظرفشویی نگرانی و مشکلاتی را در آشپزخانه خصوصا برای خانم های خانه دار که با این دستگاه سر و کار دارند  ایجاد میکند بنابر این در صورت خرابی هر چه سریعتر باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی  توسط تیم های متخصص و ماهر در زمینه تعمیرات انواع برندهای موجود در بازار اقدام کرد

ماشین ظرفشویی جزء لوازم خانگی پر کاربردی است که در زندگی ماشینی امروزه  کاربرد فراوانی دارد و به همان میزان که استفاده از این دستگاه افزایش می یابد، به همان اندازه هم تقاضا برای تعمیر ماشین ظرفشویی  وارائه خدمات بهتر توسط تعمیرکاران مجاز و مجرب بیشتر می شود..

 

سوالات متداول

خير تمامي تعمير كاران در زمان حدودی که شما تعیین می کنید در محل حضور می یابند و قبل از مراجعه تماس می گیرند

مستر فیکس با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف به اعزام محدد تکنسین بدون دریافت هزینه می باشد ومشکل را به صورت کامل برطرف می نماید

شما مي توانید شخصا اقىام به تهيه قطعات نماید و مستر فیکس هیچ گونه ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد قطعات نخواهد داد.

بعد از پایان کار و برطرف شدن مشکل هزینه را می توانید به تعمیر کار مستر فیکس پرداخت یا به حساب شرکت واریز نمایید.در صورت تعویض قطعات با هزینه بالا مقداری از هزینه به صورت پیش پرداخت دریافت می گردد

ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی در  تخصص تیم مستر فیکس است که توسط تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای  مستر فیکس با استفاده از امکانات برتر انجام …

بيشتر بخوانيد →