مستر فیکس: مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی

ما با داشتن +۱۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی سال هاست تعمیر لوازم خانگی در محل را بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.

کدامیک از لوازم برقی شما نیاز به تعمیر یا نصب دارد؟

ويژگی های مستر فیس

متخصصان با تجربه

تعمیر کاران مستر فیکس با سالها تجربه درحوزه تعمیرات لوازم خانگی می باشند .با گذراندن دوره های علمي جدیدترین مدلهای لوازم خانگی را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر می نمایند.

متخصصان با تجربه

مستر فیکس مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی انجام می دهد.و هیچ گونه نقش واسطی بین مشتری و تعمیر کار ندارد.كيفيت كار ما ضمانت كار می باشد.

سرعت در ارائه خدمات

تعميركاران مستر فيكس ىر سراسر تهران و ىر نزدیکی شهر و محل کار یا زندگی شما هستند و ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن را انجام می دهند.و کلیه خدمات در همان روز انجام می شود.

هزینه های منصفانه

هزینه های دریافت شده برای تعمیرات تحت نظارت می باشد و حدود قیمت پیش از استارت کار به شما اعلام می گردد. و تمامی هزینه ها پس از پایان کار از شما دریافت می شود..

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به تحریم های اقتصادی کشور ، اولویت تعمیر کاران ما تعمیر قطعات می باشد و در شرایطی که امکان تعویض یا تعمیر قطعات نباشد از قطعات اورجینال استفاده می شود.

يخچال فریزر

تعمیر یخچال فریز در مستر فیکس

یخچال مهم ترین وسیله در آشپزخانه می باشد . چرا که  خرابی یخچال باعث فاشد شدن مواد غذایی   می شود و امکان حتی نوشیدن یک اب خنک هم در تابستان وجود نخواهد داشت.

مجموعه مستر فیکس این نگرانی را درک می کند و تمام تلاش خود را می کند در سریع ترین زمان ممکن تعمیر یخچال شما را انجام دهد.

تعمیرکاران یخچال دوباره به یخچال شما عمری دوباره می دهند

اگر یخچال شما یک برند خارجی باشد که معروف هم باشد یخچال شما برای شما ارزش زیادی خواهد داشت و تمایل ندارید هزینه بیشتری پرداخت نمایید

بنابراین بایستی به افراد متخصص برای تعمیر یخچال خود اعتماد کنید .

متخصصان تعمیر یخچال مستر فیکس جدید ترین دوره های مدلهای یخچال فریزر را دیده اند و در سریع ترین زمان ممکن یخچال شما را تعمیر می کنند.

 

 تعمیرکاران مستر فیکس

جهت نصب، سرویس و تعمیر یخچال شما،با تجربه فنی بالایی که دارند، دانش تخصصی در زمینه تعمیرات انواع یخچال، به روز بودن اطلاعات و تسلط بر نحوه سرویس و تعمیرات مدلهای مختلف یخچال و بیش از صدها مورد موفق تعمیرات یخچال می باشد.

مستر فیکس تعمیر انواع یخچال اعم از یخچال ساده ، یخچال فریزر ساده ،یخچال فریزر ، درب فرانسوی و ساید بای ساید را در مدلها و برندهای مختلف انجام می دهند.

علاوه بر این، ما نگرانی شما را با ارائه گارانتی معتبر تا ماه ها بعد نیز خیال شما را کاملا راحت خواهیم کرد

تعمیرات تخصصی یخچال مستر فیکس

مستر فیکس با تکیه بر دانش تعمیرکاران حرفه ای خود و تجربه تعمیر هزاران یخچال ،تمامی مشکلات دستگاه شما را در سریع ترین زمان ممکن برطرف می نماید.

برخی از مشکلات متداول یخچال فریزرها عبارتند از:

 • یخچال خنک نمی کند
 • یخچال یخ نمی سازد
 • آبسردکن کار نمی کند
 • سرو صدای کمپرسور زیاد است
 • برفک ها آب نمی شوند
 • غذاها داخل یخچال یخ می زنند

و…

اگر مشکلات پیش امده برای یخچال شما جز لیست بالا نیست نگران نباشید فقط کافیست فرم انلاین را پر کرده یا با ما تماس بگیرید.

تا در سریع ترین زمان ممکن دستگاه خود را سالم تحویل بگیرید.

مستر فیکس قطعات یخچال را هم تعمیر می کند؟

اولویت تعمیرکاران مستر فیکس تعمیر قطعات معیوب یخچال است

تا علاوه کاهش در هزینه ها به افزایش عمر مفید دستگاه شما نیز کمک می کند.

در صورتی که قطعه غیر قابل تعمیر باشد و بر اساس تشخیص تکنسین ما بایستی تعویض کردد مستر فیکس این کار  را با استفاده از قطعات اورجینال انجام می دهد.

 برخی از قطعات مهم یخچال ما تعمیر و تعویض می شوند:

 • ترموستات
 • هیتر دیفراست
 • فن کندانسور و اواپراتور
 • کمپرسور
 • کندانسور
 • سوئیچ و قفل درب
 • فیلتر آب
 • و

برندهای تعمیر یخچال فریزر

مستر فیکس کلیه برندهای یخچال فریزر ایرانی و خارجی را تعمیر می کند

برندهای ایرانی و خارجی تعمیر یخچال فریزر

سامسونگ، ال جی، جنرال الکتریک، ویرپول، دوو، فریجیدر، وایت هاوس، مابه، بوش و… سرویس و تعمیرمی نماید .

 

سوالات متداول

خير تمامي تعمير كاران در زمان حدودی که شما تعیین می کنید در محل حضور می یابند و قبل از مراجعه تماس می گیرند

مستر فیکس با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف به اعزام محدد تکنسین بدون دریافت هزینه می باشد ومشکل را به صورت کامل برطرف می نماید

شما مي توانید شخصا اقىام به تهيه قطعات نماید و مستر فیکس هیچ گونه ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد قطعات نخواهد داد.

بعد از پایان کار و برطرف شدن مشکل هزینه را می توانید به تعمیر کار مستر فیکس پرداخت یا به حساب شرکت واریز نمایید.در صورت تعویض قطعات با هزینه بالا مقداری از هزینه به صورت پیش پرداخت دریافت می گردد

ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی در  تخصص تیم مستر فیکس است که توسط تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای  مستر فیکس با استفاده از امکانات برتر انجام …

بيشتر بخوانيد →